Hurtownia elektryczna Bydgoszcz – ABCelektro

  -/1
Ogłoszenie dodał: abcelektro.pl
Opublikowano: 10 czerwca 2019 (3 lata temu)
Kategoria
Lokalizacja
Obłaczkowo 144a,Września

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl. Nasza oferta jest bardzo bogata. Znajduje się w niej między innymi profesjonalna aparatura elektryczna i modułowa, osprzęt elektryczny, urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej. W ofercie sklepu znaleźć można kable, przewody, osprzęt do okablowania, mierniki i narzędzia pomiarowe, przekładniki i liczniki energii, przekaźniki, styczniki i wyłączniki silikonowe, zasilacze, transformatory, szafy i obudowy przemysłowe, taśmy i kleje przemysłowe.

Zajmujemy się sprzedażą produktów najbardziej znanych i renomowanych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Klientom sklepu internetowego ABCelektro.pl zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze właściwego produktu. Nasi pracownicy służą fachowym wsparciem technicznym na każdym etapie zamówienia.

Nasza oferta wyróżnia się dużą dostępnością proponowanych produktów, błyskawiczną realizacją zamówienia oraz możliwością negocjowania cen.

Po więcej informacji: https://abcelektro.pl/hurtownia-elektryczna-bydgoszcz